Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.4. 10:00
AC108
Dukla B - S.Vršovice
27 : 22
10.3. 09:30
AC084
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
20 : 27
3.3. 17:15
AC078
VŠ Plzeň - Bohemians
29 : 24
3.3. 15:30
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice A
32 : 22
28.11. 20:45
AC052
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
28 : 23
27.10. 10:00
AC032
Dukla B - Talent Plzeň "B"
32 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD129
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
8.5. 17:00
AD120
Slavia - Libčice n. Vlt.
30 : 31
13.4. 15:30
AD098
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
29 : 20
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
21.10. 18:00
AD030
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
27 : 20
7.10. 17:00
AD014
HC Žatec - 1.HC Pardubice
19 : 28
1.liga starších dorostenců
20.4. 14:00
AG108
Dukla - Jičín
23 : 23
10.3. 13:30
AG084
Talent Plzeň - Zlín
47 : 29
25.11. 16:30
AG052
Talent Plzeň - Karviná
24 : 26
27.10. 14:00
AG032
Dukla - Talent Plzeň
33 : 31
2.liga starších dorostenců Č
22.9. 13:15
AH001
HC Plzeň - Chodov
17 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.4. 12:00
AJ108
Dukla - Jičín
35 : 37
10.3. 11:30
AJ084
Talent Plzeň - KP Brno
39 : 31
25.11. 12:30
AJ052
Talent Plzeň - Karviná
43 : 30
27.10. 12:00
AJ032
Dukla - Talent Plzeň
31 : 44
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 13:00
AK098
Ml. Boleslav - Liberec
26 : 30
23.3. 17:00
AK095
Liberec - D.Králové
37 : 34
17.11. 15:00
AK047
Loko Louny - TJ košutka
22 : 22
21.10. 16:00
AK030
Ml. Boleslav - S.Vršovice
35 : 33
1.liga starších dorostenek
22.9. 15:00
AU010
HC Plzeň - Písek
25 : 16
1.liga mladších dorostenek Č
22.9. 11:30
AX010
HC Plzeň - Písek
23 : 46
Společná regionální liga
21.10. 14:00
CR021
Ml. Boleslav B - Wendy Mělník
28 : 21
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
7.10. 09:15
SH-102/02
HK Chomutov - HK Lovosice
5 : 16
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
28.9. 12:00
SMD-152/5
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
24 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
3
1
0
78 : 56
7
2
AŠ Ml. Boleslav
4
3
0
1
75 : 62
6
3
Dukla 4
4
2
1
1
72 : 58
5
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
59 : 71
2
5
Sokol Úvaly A
4
0
0
4
42 : 79
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.