Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
24.11. 17:30
AH053
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
40 : 22
2.liga žen Č
28.4. 11:00
AS122
Milevsko - Astra
16 : 35
1.liga starších dorostenek
25.11. 13:00
AU056
Slavia - HC Plzeň
26 : 23
20.10. 13:00
AU027
SVŠ Plzeň - Slavia
23 : 31
2.liga starších dorostenek Č
23.2. 17:00
AV050
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
26 : 17
23.2. 14:15
AV035
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
22 : 17
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 17:00
AY088
J.Hradec - H.Brod
29 : 31
1.2. 15:30
AY114
J.Hradec - Karviná
22 : 21
Jč KP mladší žactvo
20.10. 11:00
HB015
Č.Budějovice - Strakonice A
21 : 32
20.10. 09:00
HB016
Č.Budějovice - Strakonice B
19 : 22
15.9. 09:00
HB002
Č.Budějovice - Třeboň
21 : 13
Jč KP starší žáci
7.10. 12:00
HC005
Třeboň - Strakonice B
28 : 21
Jč KP mladší dorostenci
23.5. 17:00
HD020
Č.Budějovice - Milevsko
33 : 17
15.9. 11:00
HD002
Č.Budějovice - Milevsko
33 : 14
Jč KP starší žačky
4.5. 09:00
HF029
Č.Budějovice - J.Hradec
16 : 11
Jč KP muži
17.5. 20:00
HM022
Č.Budějovice B - Strakonice B
22 : 30
7.4. 12:30
HM014
Č.Budějovice B - Sez.Ústí B
26 : 16
5.10. 20:00
HM005
Č.Budějovice B - Strakonice C
25 : 30
28.9. 20:00
HM004
Č.Budějovice B - Strakonice B
21 : 38
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
video
online
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
10 : 18
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
video
online
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
85 : 46
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
75 : 50
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
64 : 59
4
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
42 : 72
2
5
Kutná Hora
4
0
0
4
40 : 79
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.