Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
14.4. 17:00
AF099
MHK Karviná - Ostrava
26 : 17
24.2. 17:00
AF067
Zubří B - Vsetín
31 : 28
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
13.10. 18:00
AF023
Vsetín - Hranice B
25 : 38
22.9. 14:00
AF003
Trnávka - Holešov
34 : 25
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:00
AG067
Zubří - N.Veselí
40 : 34
2.liga starších dorostenců M
20.10. 11:30
AI025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
29 : 14
13.10. 16:00
AI023
Vsetín - Hranice
33 : 27
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ067
Zubří - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
20.10. 13:30
AL025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
32 : 27
Český pohár mužů
15.9. 15:30
AN042
MHK Karviná - Ostrava
32 : 20
1.9. 15:30
AN026
Vsetín - Napajedla
29 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:00
AO168
Talent A - Zubří
14 : 23
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
13.4. 08:30
AO165
F.-Místek A - Talent A
21 : 17
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
1.liga žen
4.5. 15:00
AR131
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
21.4. 13:00
AR115
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
27 : 15
6.4. 15:00
AR105
Kunovice - Poruba B
26 : 22
17.3. 13:00
AR100
Poruba B - Slavia B
24 : 21
2.liga žen M
6.10. 08:30
AT009
Karviná - Olomouc
25 : 23
1.liga starších dorostenek
17.3. 11:00
AU100
Poruba - Slavia
27 : 42
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:00
AW052
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
39 : 26
28.10. 15:45
AW017
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
15 : 33
1.liga mladších dorostenek M
21.10. 15:00
AY015
Karviná - H.Brod
32 : 35
Žákovská liga starších žaček
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
Dukla B - Kobylisy
10 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
12 : 13
video
online
Kobylisy - Pardubice
7 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Sokol Úvaly A - Kobylisy
18 : 10
video
online
Pardubice - Dukla B
16 : 5
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
18 : 11
video
online
Dukla B - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 15
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
4
4
0
0
69 : 49
8
2
Pardubice
4
2
1
1
60 : 48
5
3
Sokol Úvaly A
4
1
2
1
56 : 49
4
4
Dukla B
4
0
2
2
39 : 54
2
5
Kobylisy
4
0
1
3
38 : 62
1
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.