Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 17:00
AK080
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
25.11. 14:00
AK052
Ml. Boleslav - Úvaly
36 : 24
20.10. 15:00
AK025
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
Český pohár mužů
7.11. 18:00
AN065
Liberec - Náchod
21 : 26
W.H.I.L.
20.4. 18:00
AP197
J.Hradec - Písek
29 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
video
online
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
10 : 18
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
video
online
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
85 : 46
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
75 : 50
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
64 : 59
4
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
42 : 72
2
5
Kutná Hora
4
0
0
4
40 : 79
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.