Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
10.3. 17:00
AC081
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
18.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
23.9. 17:00
AC001
Bohemians - Chodov B
25 : 16
22.9. 15:30
AC005
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
17 : 26
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
11.11. 17:30
AD037
Praha 4 - Jablonec
34 : 25
22.9. 10:30
AD005
Kolín - Ml. Boleslav
26 : 26
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH081
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
18.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
22.9. 13:00
AH005
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 11:00
AK110
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
10.3. 15:00
AK081
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
23.2. 15:00
AK072
D.Králové - TJ košutka
31 : 28
8.12. 12:00
AK065
Liberec - Úvaly
29 : 22
2.12. 17:00
AK059
Třeboň - D.Králové
26 : 24
18.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 23
13.10. 12:00
AK021
Liberec - TJ košutka
35 : 29
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS131
Most B - Milevsko
26 : 22
9.3. 16:00
AS094
Turnov - Strakonice
19 : 20
17.2. 13:00
AS075
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
25.11. 16:30
AS055
Pardubice - Turnov
19 : 19
28.10. 13:00
AS035
Kovofiniš Ledeč n.S. - Most B
20 : 23
1.liga starších dorostenek
29.9. 15:45
AU015
Písek - H.Brod
32 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
27.4. 09:00
AX125
S.Vršovice - Písek
22 : 37
16.3. 10:30
AX098
Háje - HC Plzeň
33 : 19
1.12. 10:30
AX063
Háje - Písek
24 : 23
28.9. 11:30
AX035
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
20 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
video
online
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
10 : 18
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
video
online
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
85 : 46
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
75 : 50
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
64 : 59
4
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
42 : 72
2
5
Kutná Hora
4
0
0
4
40 : 79
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.