Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vojtěch Vlček
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Men
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Václav Vodička
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Václav Heřt
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bačo
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Böhm
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Mikulenka
Dukla Praha 6
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
12 - 0 - 0 - 6
Štěpán Brabec
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Coufal
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Roman Kubiš
TJ Sokol Bělá A
4 - 0 - 0 - 2
Petr Jelínek
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Dvořák
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kopecký
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Šimko
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Kratochvíl
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
10 - 0 - 0 - 5
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
8 - 0 - 0 - 4
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
12 - 0 - 0 - 6
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14 - 0 - 0 - 7
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16 - 0 - 0 - 8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Švihlík
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Lofaj
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Martin Anděl
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Dlouhý
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Posejpal
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Maleček
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bulant
Lokomotiva Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.