Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Anděl
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Andrš
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bačo
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
8 - 0 - 0 - 4
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Böhm
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Brabec
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bulant
Lokomotiva Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Cenigr
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Coufal
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Daniel
1.HC Pardubice
14 - 0 - 0 - 7
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Dlouhý
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Doškář
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Ester Duchková
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Petr Dvořák
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Václav Heřt
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
14 - 0 - 0 - 7
Karel Chýle
Sokol Úvaly B
6 - 0 - 0 - 3
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Janíček
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jelínek
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Karel Kakos
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Kopecký
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Kratochvíl
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
6 - 0 - 0 - 3
Roman Kubiš
TJ Sokol Bělá A
4 - 0 - 0 - 2
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18 - 0 - 0 - 9
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.