Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Štěpán Brabec
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Böhm
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Václav Vodička
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Vlček
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Marek Vintrych
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Valeš
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Švihlík
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Šimko
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Svoboda
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Randula
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Libor Pacner
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Malý
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mácha
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kopecký
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Karel Kakos
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jelínek
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Janíček
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Václav Heřt
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Ester Duchková
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Doškář
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Dlouhý
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Coufal
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.