Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Brůček
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
51
Starty
Jč KP mladší žactvo
18.05. [HB038]
Strakonice B - Třeboň
14 : 20
5 branek
11.05. [HB036]
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 16
1 branek
04.05. [HB034]
Příbram - Strakonice B
7 : 21
3 branek
02.05. [HB031]
Strakonice B - Strakonice A
16 : 20
2 branek
27.04. [HB028]
Třeboň - Strakonice B
6 : 17
1 branek
23.04. [HB021]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 22
3 branek
13.04. [HB026]
Strakonice B - Č.Budějovice
29 : 18
3 branek
06.04. [HB024]
Strakonice B - Příbram
40 : 6
7 branek
27.10. [HB018]
Strakonice B - Třeboň
25 : 12
2 branek
20.10. [HB016]
Č.Budějovice - Strakonice B
19 : 22
0 branek
11.10. [HB011]
Strakonice B - Strakonice A
14 : 22
3 branek
07.10. [HB008]
Třeboň - Strakonice B
12 : 21
2 branek
28.09. [HB014]
Příbram - Strakonice B
11 : 24
3 branek
22.09. [HB006]
Strakonice B - Č.Budějovice
30 : 22
0 branek
15.09. [HB004]
Strakonice B - Příbram
31 : 2
4 branek
13.09. [HB001]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 14
1 branek
Jč KP starší žáci
25.05. [HC023]
Strakonice B - Třeboň
19 : 34
0 branek
10.05. [HC022]
Strakonice B - Strakonice A
15 : 26
3 branek
08.05. [HC020]
Sez. Ústí - Strakonice B
26 : 28
2 branek
27.04. [HC017]
Třeboň - Strakonice B
26 : 15
1 branek
03.04. [HC016]
Strakonice A - Strakonice B
28 : 12
2 branek
03.11. [HC002]
Strakonice B - Sez. Ústí
26 : 22
0 branek
27.10. [HC011]
Strakonice B - Třeboň
30 : 19
2 branek
07.10. [HC005]
Třeboň - Strakonice B
28 : 21
0 branek
27.09. [HC010]
Strakonice B - Strakonice A
10 : 30
1 branek
11.09. [HC004]
Strakonice A - Strakonice B
25 : 10
0 branek
Předchozí kola
- 17. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
15
11
0
4
431 : 320
22
2
Wendy Mělník
15
9
1
5
362 : 366
19
3
Ml. Boleslav B
15
9
1
5
356 : 335
19
4
Sokol Úvaly
15
5
2
8
362 : 380
12
5
HK B Most
15
5
1
9
333 : 387
11
6
L.Vršovice
15
2
3
10
321 : 377
7
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
89
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
85
Pavel Roub
Jiskra Zruč n. Sáz.
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
29
Pavel Novák
Wendy Mělník
18
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
28
Adam Homolka
TJ AŠ Ml. Boleslav B
26
Lukáš Mařík
HK Baník Most
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.