Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Mikuláš Brisuda
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
53
Starty
Žákovská liga starších žáků
09.02. [AO068]
TJ Sokol Bělá - KP Brno
12 : 19
0 branek
09.02. [AO066]
Rožnov p.R. - TJ Sokol Bělá
22 : 12
0 branek
09.02. [AO064]
Talent A - TJ Sokol Bělá
26 : 12
0 branek
09.02. [AO062]
TJ Sokol Bělá - Ostrava
11 : 21
0 branek
Přebor mladšího žactva SEVER
21.10. [CA030]
Úvaly - TJ Sokol Bělá A
8 : 7
1 branek
21.10. [CA027]
TJ Sokol Bělá A - Ml. Boleslav
24 : 0
3 branek
21.10. [CA024]
Mělník - TJ Sokol Bělá A
4 : 21
1 branek
21.10. [CA021]
TJ Sokol Bělá A - TJ Sokol Bělá B
22 : 6
1 branek
23.09. [CA019]
TJ Sokol Bělá B - TJ Sokol Bělá A
3 : 16
3 branek
23.09. [CA016]
TJ Sokol Bělá A - Ml. Boleslav
22 : 1
5 branek
23.09. [CA013]
TJ Sokol Bělá A - Úvaly
14 : 8
2 branek
23.09. [CA011]
Mělník - TJ Sokol Bělá A
4 : 18
1 branek
09.09. [CA009]
TJ Sokol Bělá A - TJ Sokol Bělá B
21 : 6
3 branek
09.09. [CA006]
TJ Sokol Bělá A - Mělník
20 : 3
2 branek
09.09. [CA003]
Úvaly - TJ Sokol Bělá A
11 : 18
2 branek
09.09. [CA001]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá A
8 : 17
0 branek
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
04.11. [CK006]
Úvaly - TJ Sokol Bělá A
7 : 19
0 branek
04.11. [CK004]
TJ Sokol Bělá A - Zruč n.S.
18 : 3
4 branek
04.11. [CK001]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá A
14 : 12
2 branek
Společný přebor mladšího žactva
08.05. [CQ040]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá A
14 : 18
4 branek
08.05. [CQ038]
Chodov - TJ Sokol Bělá A
12 : 12
3 branek
08.05. [CQ035]
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá A
18 : 7
0 branek
08.05. [CQ033]
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá A
7 : 13
0 branek
04.05. [CQ030]
TJ Sokol Bělá A - Dukla 6
7 : 16
0 branek
04.05. [CQ028]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá A
18 : 12
0 branek
04.05. [CQ023]
Chodov - TJ Sokol Bělá A
10 : 17
2 branek
14.04. [CQ020]
TJ Sokol Bělá A - Chodov
19 : 14
2 branek
14.04. [CQ018]
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá A
8 : 23
3 branek
14.04. [CQ015]
TJ Sokol Bělá A - Kutná Hora
12 : 16
0 branek
14.04. [CQ013]
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá A
16 : 8
1 branek
Další
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.