Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Ondřej Sýkora
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
60
Starty
Jč KP mladší žactvo
11.05. [HB036]
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 16
3 branek
11.05. [HB035]
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 31
1 branek
08.05. [HB022]
Č.Budějovice - Třeboň
17 : 9
5 branek
04.05. [HB032]
Třeboň - Č.Budějovice
10 : 13
0 branek
27.04. [HB030]
Č.Budějovice - Příbram
26 : 3
9 branek
13.04. [HB026]
Strakonice B - Č.Budějovice
29 : 18
2 branek
13.04. [HB025]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
4 branek
03.11. [HB020]
Příbram - Č.Budějovice
3 : 35
4 branek
20.10. [HB015]
Č.Budějovice - Strakonice A
21 : 32
6 branek
20.10. [HB016]
Č.Budějovice - Strakonice B
19 : 22
0 branek
13.10. [HB012]
Třeboň - Č.Budějovice
9 : 21
4 branek
06.10. [HB010]
Č.Budějovice - Příbram
29 : 2
6 branek
22.09. [HB006]
Strakonice B - Č.Budějovice
30 : 22
3 branek
22.09. [HB005]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
5 branek
15.09. [HB002]
Č.Budějovice - Třeboň
21 : 13
8 branek
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.