Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Lukáš Fencl
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
114
Starty
Jč KP mladší žactvo
18.05. [HB039]
Strakonice A - Třeboň
18 : 14
6 branek
11.05. [HB035]
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 31
4 branek
04.05. [HB033]
Příbram - Strakonice A
1 : 28
5 branek
02.05. [HB031]
Strakonice B - Strakonice A
16 : 20
3 branek
27.04. [HB029]
Třeboň - Strakonice A
10 : 27
1 branek
23.04. [HB021]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 22
4 branek
13.04. [HB025]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
2 branek
06.04. [HB023]
Strakonice A - Příbram
33 : 2
4 branek
27.10. [HB019]
Strakonice A - Třeboň
26 : 9
2 branek
20.10. [HB015]
Č.Budějovice - Strakonice A
21 : 32
5 branek
11.10. [HB011]
Strakonice B - Strakonice A
14 : 22
4 branek
07.10. [HB009]
Třeboň - Strakonice A
6 : 17
4 branek
28.09. [HB013]
Příbram - Strakonice A
1 : 37
9 branek
22.09. [HB005]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
5 branek
15.09. [HB003]
Strakonice A - Příbram
25 : 2
2 branek
13.09. [HB001]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 14
6 branek
Jč KP starší žáci
30.05. [HC014]
Strakonice B - Sez. Ústí
27 : 28
5 branek
25.05. [HC023]
Strakonice B - Třeboň
19 : 34
4 branek
10.05. [HC022]
Strakonice B - Strakonice A
15 : 26
1 branek
08.05. [HC020]
Sez. Ústí - Strakonice B
26 : 28
2 branek
27.04. [HC017]
Třeboň - Strakonice B
26 : 15
4 branek
03.04. [HC016]
Strakonice A - Strakonice B
28 : 12
1 branek
03.11. [HC002]
Strakonice B - Sez. Ústí
26 : 22
5 branek
27.10. [HC011]
Strakonice B - Třeboň
30 : 19
10 branek
13.10. [HC008]
Sez. Ústí - Strakonice B
36 : 18
5 branek
07.10. [HC005]
Třeboň - Strakonice B
28 : 21
8 branek
27.09. [HC010]
Strakonice B - Strakonice A
10 : 30
2 branek
11.09. [HC004]
Strakonice A - Strakonice B
25 : 10
1 branek
Další
Předchozí kola
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - výsledky
video
online
Dukla B - Kobylisy
20 : 10
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
16 : 13
video
online
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
video
online
Kobylisy - Sokol Úvaly A
10 : 17
video
online
Dukla B - Pardubice
17 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
10 : 8
video
online
Kobylisy - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla B
9 : 9
video
online
Pardubice - Chodov
11 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
12 : 22
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
15 : 11
video
online
Chodov - Dukla B
22 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Sokol Úvaly A
13 : 16
video
online
Chodov - Kobylisy
11 : 10
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
5
4
0
1
73 : 52
8
2
Sokol Úvaly A
5
3
1
1
75 : 61
7
3
AŠ Ml. Boleslav
5
3
0
2
76 : 65
6
4
Dukla B
5
2
1
2
66 : 76
5
5
Pardubice
5
2
0
3
68 : 77
4
6
Kobylisy
5
0
0
5
49 : 76
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.