Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Radek Vaněček
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
90
Starty
Žákovská liga starších žáků
03.03. [AO106]
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
1 branek
03.03. [AO103]
Talent A - Strakonice A
17 : 17
0 branek
03.03. [AO101]
Strakonice A - Zubří
18 : 28
0 branek
Jč KP mladší žactvo
18.05. [HB039]
Strakonice A - Třeboň
18 : 14
1 branek
11.05. [HB035]
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 31
4 branek
04.05. [HB033]
Příbram - Strakonice A
1 : 28
3 branek
02.05. [HB031]
Strakonice B - Strakonice A
16 : 20
3 branek
27.04. [HB029]
Třeboň - Strakonice A
10 : 27
4 branek
23.04. [HB021]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 22
4 branek
13.04. [HB025]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
6 branek
06.04. [HB023]
Strakonice A - Příbram
33 : 2
4 branek
27.10. [HB019]
Strakonice A - Třeboň
26 : 9
6 branek
20.10. [HB015]
Č.Budějovice - Strakonice A
21 : 32
5 branek
11.10. [HB011]
Strakonice B - Strakonice A
14 : 22
6 branek
07.10. [HB009]
Třeboň - Strakonice A
6 : 17
2 branek
28.09. [HB013]
Příbram - Strakonice A
1 : 37
6 branek
22.09. [HB005]
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
5 branek
15.09. [HB003]
Strakonice A - Příbram
25 : 2
5 branek
13.09. [HB001]
Strakonice A - Strakonice B
24 : 14
3 branek
Jč KP starší žáci
30.05. [HC014]
Strakonice B - Sez. Ústí
27 : 28
0 branek
25.05. [HC023]
Strakonice B - Třeboň
19 : 34
2 branek
10.05. [HC022]
Strakonice B - Strakonice A
15 : 26
2 branek
08.05. [HC020]
Sez. Ústí - Strakonice B
26 : 28
2 branek
27.04. [HC017]
Třeboň - Strakonice B
26 : 15
2 branek
03.04. [HC016]
Strakonice A - Strakonice B
28 : 12
1 branek
03.11. [HC002]
Strakonice B - Sez. Ústí
26 : 22
2 branek
27.10. [HC011]
Strakonice B - Třeboň
30 : 19
5 branek
13.10. [HC008]
Sez. Ústí - Strakonice B
36 : 18
1 branek
07.10. [HC005]
Třeboň - Strakonice B
28 : 21
1 branek
27.09. [HC010]
Strakonice B - Strakonice A
10 : 30
1 branek
Další
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.