Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Luděk Piwko
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
48
Počet branek
268
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.06. [AO201]
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
1 branek
02.06. [AO197]
Karviná A - Ostrava
18 : 19
3 branek
01.06. [AO194]
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
2 branek
01.06. [AO190]
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
6 branek
01.06. [AO187]
Karviná A - HK B Most
22 : 19
8 branek
04.05. [AO186]
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
8 branek
04.05. [AO184]
Karviná A - Ostrava
17 : 20
3 branek
04.05. [AO182]
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
7 branek
14.04. [AO163]
Dukla 6 - Karviná A
18 : 14
2 branek
14.04. [AO160]
Karviná A - N. Veselí A
22 : 12
6 branek
14.04. [AO157]
HK B Most - Karviná A
15 : 18
6 branek
14.04. [AO155]
Karviná A - Liberec
20 : 19
6 branek
24.03. [AO153]
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
25 : 16
5 branek
24.03. [AO149]
F.-Místek A - Karviná A
12 : 16
4 branek
24.03. [AO147]
Karviná A - N. Veselí A
17 : 9
5 branek
24.03. [AO143]
Talent A - Karviná A
16 : 13
5 branek
24.03. [AO141]
Karviná A - Ostrava
13 : 13
4 branek
02.03. [AO124]
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
5 branek
02.03. [AO121]
Ostrava - Karviná A
14 : 22
6 branek
02.03. [AO119]
Karviná A - S.Vršovice
34 : 9
6 branek
10.02. [AO098]
Karviná A - Pardubice
37 : 12
1 branek
10.02. [AO096]
F.-Místek A - Karviná A
21 : 27
6 branek
10.02. [AO094]
HK B Most - Karviná A
15 : 16
4 branek
10.02. [AO092]
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
6 branek
19.01. [AO057]
Karviná A - Pardubice
25 : 11
4 branek
19.01. [AO054]
KP Brno - Karviná A
11 : 16
3 branek
19.01. [AO052]
Liberec - Karviná A
12 : 19
6 branek
19.01. [AO049]
Karviná A - Sez. Ústí
29 : 8
3 branek
19.01. [AO046]
Karviná A - Dukla 6
9 : 8
2 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
08.06. [NC059]
Karviná A - Polanka
37 : 19
7 branek
Další
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.