Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Ondřej Skalický
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
58
Počet branek
315
Starty
Žákovská liga starších žáků
10.02. [AO100]
Pardubice - HK B Most
17 : 20
3 branek
10.02. [AO098]
Karviná A - Pardubice
37 : 12
1 branek
10.02. [AO095]
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
7 branek
10.02. [AO093]
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
7 branek
19.01. [AO060]
Pardubice - Dukla 6
11 : 18
5 branek
19.01. [AO057]
Karviná A - Pardubice
25 : 11
3 branek
19.01. [AO053]
Sez. Ústí - Pardubice
19 : 23
10 branek
19.01. [AO050]
Liberec - Pardubice
20 : 13
5 branek
19.01. [AO048]
Pardubice - KP Brno
11 : 21
6 branek
Společný přebor staršího žactva
25.05. [BG113]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
14 : 10
0 branek
25.05. [BG111]
Chodov - Pardubice
12 : 9
5 branek
25.05. [BG107]
Pardubice - Dukla 6
8 : 14
0 branek
25.05. [BG105]
Dukla 4 - Pardubice
10 : 12
5 branek
25.05. [BG101]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
6 branek
12.05. [BG089]
Dukla 6 - Pardubice
17 : 9
0 branek
12.05. [BG086]
S.Vršovice - Pardubice
15 : 22
6 branek
12.05. [BG084]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
16 : 7
5 branek
12.05. [BG081]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
19 : 26
2 branek
12.05. [BG078]
Dukla 4 - Pardubice
22 : 20
8 branek
27.04. [BG060]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 15
5 branek
27.04. [BG057]
Pardubice - Dukla B
16 : 5
5 branek
27.04. [BG054]
Kobylisy - Pardubice
7 : 16
9 branek
27.04. [BG051]
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 13
6 branek
21.04. [BG040]
Dukla B - Pardubice
17 : 13
4 branek
21.04. [BG038]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
8 branek
07.04. [BG013]
Pardubice - Chodov
21 : 13
7 branek
07.04. [BG010]
Pardubice - Sokol Úvaly A
14 : 13
9 branek
07.04. [BG008]
Dukla B - Pardubice
9 : 7
1 branek
07.04. [BG006]
Pardubice - Kobylisy
18 : 9
9 branek
07.04. [BG003]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
8 : 8
3 branek
Další
Předchozí kola
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč - výsledky
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
9 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
12 : 16
video
online
Mělník - S.Vršovice
13 : 11
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
6 : 16
video
online
Mělník - Úvaly
17 : 14
video
online
S.Vršovice - Pardubice
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Mělník
12 : 13
video
online
S.Vršovice - Úvaly
7 : 14
video
online
Pardubice - Mělník
11 : 10
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník
4
3
0
1
53 : 48
6
2
Zruč n.S.
4
3
0
1
55 : 40
6
3
Pardubice
4
2
0
2
38 : 47
4
4
Úvaly
4
1
0
3
54 : 58
2
5
S.Vršovice
4
1
0
3
34 : 41
2
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.