Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tomáš Jochman
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
68
Starty
2.liga starších dorostenců M
02.02. [AI077]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
48 : 12
2 branek
17.11. [AI044]
Sokol Telnice - Maloměřice
28 : 38
0 branek
10.11. [AI041]
V. Bystřice - Sokol Telnice
19 : 18
8 branek
27.10. [AI033]
Sokol Telnice - Handball KP Brno
22 : 36
4 branek
13.10. [AI022]
Sokol Telnice - SK Kuřim
28 : 18
3 branek
22.09. [AI002]
Prostějov - Sokol Telnice
39 : 25
5 branek
1.liga mladších dorostenců
12.05. [AJ123]
Jičín - Karviná
23 : 31
0 branek
08.05. [AJ131]
Karviná - Dukla
32 : 36
1 branek
05.05. [AJ118]
Karviná - Talent Plzeň
31 : 36
2 branek
27.04. [AJ112]
KP Brno - Karviná
22 : 28
1 branek
21.04. [AJ105]
Karviná - HK Lovosice
32 : 21
3 branek
23.03. [AJ092]
Karviná - Kopřivnice
35 : 21
2 branek
19.03. [AJ090]
Frýdek-Místek - Karviná
39 : 30
1 branek
06.03. [AJ079]
Zubří - Karviná
24 : 24
1 branek
03.03. [AJ078]
Karviná - N.Veselí
45 : 29
3 branek
23.02. [AJ068]
Ostrava - Karviná
24 : 35
2 branek
08.12. [AJ065]
Dukla - Karviná
41 : 27
1 branek
02.12. [AJ057]
Karviná - Jičín
35 : 27
1 branek
25.11. [AJ052]
Talent Plzeň - Karviná
43 : 30
2 branek
11.11. [AJ039]
HK Lovosice - Karviná
31 : 27
1 branek
07.10. [AJ013]
Karviná - Zubří
27 : 33
0 branek
30.09. [AJ012]
N.Veselí - Karviná
30 : 24
2 branek
23.09. [AJ002]
Karviná - Ostrava
26 : 36
3 branek
2.liga mladších dorostenců M
02.03. [AL077]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
30 : 28
4 branek
20.10. [AL028]
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
7 branek
22.09. [AL002]
Prostějov - Sokol Telnice
27 : 34
9 branek
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.