Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 09:30
AC111
Talent Plzeň "B" - Bohemians
20 : 26
21.4. 16:45
AC105
VŠ Plzeň - Košutka
28 : 27
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
8.12. 10:00
AC065
Dukla B - VŠ Plzeň
35 : 19
11.11. 13:00
AC041
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
12.5. 15:00
AD121
Slavia - Jablonec
25 : 26
17.3. 16:00
AD087
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
46 : 35
3.3. 17:00
AD077
HC Žatec - Slavia
35 : 34
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
4.11. 17:00
AD047
HC Žatec - HK Lovosice B
32 : 29
21.10. 17:00
AD025
HC Žatec - Jablonec
23 : 25
7.10. 16:00
AD017
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
31 : 29
29.9. 17:00
AD007
Jablonec - Dvůr Králové
24 : 25
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
17.3. 14:00
AG087
HK Lovosice - Dukla
33 : 44
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
10.11. 19:00
AG041
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
7.10. 14:00
AG017
HK Lovosice - Jičín
33 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
17.3. 12:00
AJ087
HK Lovosice - Dukla
33 : 29
8.12. 12:00
AJ065
Dukla - Karviná
41 : 27
10.11. 17:30
AJ041
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 33
7.10. 12:00
AJ017
HK Lovosice - Jičín
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.12. 14:00
AK063
Ml. Boleslav - Třeboň
33 : 25
29.9. 15:00
AK007
Jablonec - D.Králové
33 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.3. 12:00
AO110
N. Veselí A - HK B Most
22 : 12
2.3. 11:00
AO109
KP Brno - AŠ Ml. Boleslav
16 : 24
2.3. 08:30
AO107
AŠ Ml. Boleslav - HK B Most
21 : 29
10.2. 15:30
AO100
Pardubice - HK B Most
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - výsledky
video
online
Dukla B - Kobylisy
20 : 10
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
16 : 13
video
online
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
video
online
Kobylisy - Sokol Úvaly A
10 : 17
video
online
Dukla B - Pardubice
17 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
10 : 8
video
online
Kobylisy - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla B
9 : 9
video
online
Pardubice - Chodov
11 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
12 : 22
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
15 : 11
video
online
Chodov - Dukla B
22 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Sokol Úvaly A
13 : 16
video
online
Chodov - Kobylisy
11 : 10
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
5
4
0
1
73 : 52
8
2
Sokol Úvaly A
5
3
1
1
75 : 61
7
3
AŠ Ml. Boleslav
5
3
0
2
76 : 65
6
4
Dukla B
5
2
1
2
66 : 76
5
5
Pardubice
5
2
0
3
68 : 77
4
6
Kobylisy
5
0
0
5
49 : 76
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.