Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 09:30
AC111
Talent Plzeň "B" - Bohemians
20 : 26
21.4. 16:45
AC105
VŠ Plzeň - Košutka
28 : 27
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
8.12. 10:00
AC065
Dukla B - VŠ Plzeň
35 : 19
11.11. 13:00
AC041
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
12.5. 15:00
AD121
Slavia - Jablonec
25 : 26
17.3. 16:00
AD087
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
46 : 35
3.3. 17:00
AD077
HC Žatec - Slavia
35 : 34
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
4.11. 17:00
AD047
HC Žatec - HK Lovosice B
32 : 29
21.10. 17:00
AD025
HC Žatec - Jablonec
23 : 25
7.10. 16:00
AD017
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
31 : 29
29.9. 17:00
AD007
Jablonec - Dvůr Králové
24 : 25
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
17.3. 14:00
AG087
HK Lovosice - Dukla
33 : 44
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
10.11. 19:00
AG041
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
7.10. 14:00
AG017
HK Lovosice - Jičín
33 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
17.3. 12:00
AJ087
HK Lovosice - Dukla
33 : 29
8.12. 12:00
AJ065
Dukla - Karviná
41 : 27
10.11. 17:30
AJ041
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 33
7.10. 12:00
AJ017
HK Lovosice - Jičín
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.12. 14:00
AK063
Ml. Boleslav - Třeboň
33 : 25
29.9. 15:00
AK007
Jablonec - D.Králové
33 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.3. 12:00
AO110
N. Veselí A - HK B Most
22 : 12
2.3. 11:00
AO109
KP Brno - AŠ Ml. Boleslav
16 : 24
2.3. 08:30
AO107
AŠ Ml. Boleslav - HK B Most
21 : 29
10.2. 15:30
AO100
Pardubice - HK B Most
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.