Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
turnaje září, říjen
turnaj v listopadu
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 09:30
AC111
Talent Plzeň "B" - Bohemians
20 : 26
21.4. 16:45
AC105
VŠ Plzeň - Košutka
28 : 27
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
8.12. 10:00
AC065
Dukla B - VŠ Plzeň
35 : 19
11.11. 13:00
AC041
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
12.5. 15:00
AD121
Slavia - Jablonec
25 : 26
17.3. 16:00
AD087
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
46 : 35
3.3. 17:00
AD077
HC Žatec - Slavia
35 : 34
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
4.11. 17:00
AD047
HC Žatec - HK Lovosice B
32 : 29
21.10. 17:00
AD025
HC Žatec - Jablonec
23 : 25
7.10. 16:00
AD017
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
31 : 29
29.9. 17:00
AD007
Jablonec - Dvůr Králové
24 : 25
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
17.3. 14:00
AG087
HK Lovosice - Dukla
33 : 44
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
10.11. 19:00
AG041
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
7.10. 14:00
AG017
HK Lovosice - Jičín
33 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
17.3. 12:00
AJ087
HK Lovosice - Dukla
33 : 29
8.12. 12:00
AJ065
Dukla - Karviná
41 : 27
10.11. 17:30
AJ041
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 33
7.10. 12:00
AJ017
HK Lovosice - Jičín
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.12. 14:00
AK063
Ml. Boleslav - Třeboň
33 : 25
29.9. 15:00
AK007
Jablonec - D.Králové
33 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.3. 12:00
AO110
N. Veselí A - HK B Most
22 : 12
2.3. 11:00
AO109
KP Brno - AŠ Ml. Boleslav
16 : 24
2.3. 08:30
AO107
AŠ Ml. Boleslav - HK B Most
21 : 29
10.2. 15:30
AO100
Pardubice - HK B Most
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj AŠ MB, 10.11. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
11 : 19
video
online
Úvaly - Kutná Hora
16 : 9
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
11 : 7
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kutná Hora
18 : 12
video
online
Pardubice - Úvaly
13 : 8
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
10 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
21 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
15 : 12
video
online
Kutná Hora - Pardubice
10 : 20
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
16
15
0
1
320 : 203
30
2
Pardubice
16
11
0
5
264 : 223
22
3
Kutná Hora
16
6
1
9
203 : 262
13
4
TJ Sokol Bělá
16
4
0
12
170 : 225
8
5
Úvaly
16
3
1
12
192 : 236
7
Tabulka střelců
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
122
Ondřej Skalický
1.HC Pardubice
110
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luboš Bandi
TJ Sparta Kutná Hora
17
Ondřej Skalický
1.HC Pardubice
16
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Ondřej Špaček
TJ Sparta Kutná Hora
18
Jan Škalda
TJ Sparta Kutná Hora
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.