Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 09:30
AC111
Talent Plzeň "B" - Bohemians
20 : 26
21.4. 16:45
AC105
VŠ Plzeň - Košutka
28 : 27
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
8.12. 10:00
AC065
Dukla B - VŠ Plzeň
35 : 19
11.11. 13:00
AC041
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
12.5. 15:00
AD121
Slavia - Jablonec
25 : 26
17.3. 16:00
AD087
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
46 : 35
3.3. 17:00
AD077
HC Žatec - Slavia
35 : 34
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
4.11. 17:00
AD047
HC Žatec - HK Lovosice B
32 : 29
21.10. 17:00
AD025
HC Žatec - Jablonec
23 : 25
7.10. 16:00
AD017
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
31 : 29
29.9. 17:00
AD007
Jablonec - Dvůr Králové
24 : 25
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
17.3. 14:00
AG087
HK Lovosice - Dukla
33 : 44
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
10.11. 19:00
AG041
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
7.10. 14:00
AG017
HK Lovosice - Jičín
33 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
17.3. 12:00
AJ087
HK Lovosice - Dukla
33 : 29
8.12. 12:00
AJ065
Dukla - Karviná
41 : 27
10.11. 17:30
AJ041
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 33
7.10. 12:00
AJ017
HK Lovosice - Jičín
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.12. 14:00
AK063
Ml. Boleslav - Třeboň
33 : 25
29.9. 15:00
AK007
Jablonec - D.Králové
33 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.3. 12:00
AO110
N. Veselí A - HK B Most
22 : 12
2.3. 11:00
AO109
KP Brno - AŠ Ml. Boleslav
16 : 24
2.3. 08:30
AO107
AŠ Ml. Boleslav - HK B Most
21 : 29
10.2. 15:30
AO100
Pardubice - HK B Most
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 17. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
15
11
0
4
431 : 320
22
2
Wendy Mělník
15
9
1
5
362 : 366
19
3
Ml. Boleslav B
15
9
1
5
356 : 335
19
4
Sokol Úvaly
15
5
2
8
362 : 380
12
5
HK B Most
15
5
1
9
333 : 387
11
6
L.Vršovice
15
2
3
10
321 : 377
7
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
89
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
85
Pavel Roub
Jiskra Zruč n. Sáz.
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
29
Pavel Novák
Wendy Mělník
18
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
28
Adam Homolka
TJ AŠ Ml. Boleslav B
26
Lukáš Mařík
HK Baník Most
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.