Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 10:30
AA152
Hranice - Plzeň
20 : 21
27.4. 17:00
AA174
KP Brno - Přerov
26 : 26
9.3. 17:00
AA126
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 28
2.2. 16:30
AA095
Dukla - Přerov
36 : 22
9.12. 10:30
AA075
Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 27
2.12. 10:30
AA072
Přerov - Plzeň
17 : 29
11.11. 10:30
AA050
Plzeň - Jičín
25 : 22
9.9. 10:30
AA003
Hranice - Dukla
30 : 29
1.liga mužů
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
18.11. 11:00
AB048
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
2 liga mužů JZČ
24.2. 11:30
AC071
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
32 : 19
2.liga starších dorostenců Č
18.11. 09:00
AH048
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.2. 09:30
AJ071
Talent Plzeň - Strakonice
38 : 25
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
1.5. 18:00
AP201
J.Hradec - Olomouc
23 : 26
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
2.3. 18:00
AP149
J.Hradec - Zlín
25 : 30
16.2. 15:00
AP130
Písek - ŠKP Piccard Senec
29 : 31
26.1. 17:00
AP109
Most - Nitra
38 : 27
3.11. 15:00
AP059
Písek - Slavia
30 : 41
13.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Šaľa
18 : 25
28.9. 18:00
AP025
Most - Zlín
34 : 22
22.9. 18:00
AP017
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
20 : 19
1.liga žen
21.10. 15:15
AR029
S.Vršovice - HC Plzeň
22 : 28
2.liga žen Č
18.11. 17:00
AS051
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.