Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
16.3. 16:00
AG089
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
16.3. 14:00
AJ089
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
16 : 20
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
17 : 10
video
online
Dukla 4 - Pardubice
22 : 20
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
9 : 26
video
online
S.Vršovice - Dukla 4
11 : 16
video
online
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
19 : 26
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
21 : 23
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 12
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
16 : 7
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 18
video
online
S.Vršovice - Pardubice
15 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
19 : 20
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
26 : 7
video
online
Dukla 6 - Pardubice
17 : 9
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 4
24 : 22
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
4
1
0
96 : 58
9
2
AŠ Ml. Boleslav
5
4
1
0
114 : 82
9
3
Dukla 4
5
3
0
2
92 : 92
6
4
Pardubice
5
2
0
3
86 : 87
4
5
TJ Sokol Bělá
5
1
0
4
74 : 103
2
6
S.Vršovice
5
0
0
5
64 : 104
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.