Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
16.3. 16:00
AG089
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
16.3. 14:00
AJ089
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.