Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mladších žákyň
20.4. 16:40
BF105
Astra - Háje
9 : 21
20.4. 15:30
BF103
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
8 : 5
20.4. 14:20
BF101
Háje - Sparta Kutná Hora
24 : 3
20.4. 13:10
BF099
Háje - S.Vršovice
12 : 5
20.4. 12:00
BF097
Sparta Kutná Hora - Slavia
8 : 19
20.4. 10:50
BF095
S.Vršovice - Sparta Kutná Hora
14 : 7
20.4. 09:40
BF093
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 9
20.4. 08:30
BF091
Sparta Kutná Hora - Astra
7 : 13
Společný přebor staršího žactva
25.5. 16:05
BG114
Dukla 6 - Dukla 4
15 : 8
25.5. 14:55
BG112
Kutná Hora - Dukla 4
12 : 14
25.5. 13:45
BG110
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
12 : 16
25.5. 12:35
BG108
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
25.5. 11:25
BG106
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
19 : 11
25.5. 10:15
BG104
Kutná Hora - Dukla 6
5 : 14
25.5. 08:30
BG101
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
Přebor mladšího žactva JIH
23.9. 12:20
CB012
Kutná Hora - Pardubice
11 : 5
23.9. 11:00
CB010
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
10 : 16
23.9. 09:40
CB008
Sokol Úvaly B - Pardubice
7 : 13
8.9. 11:30
CB005
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
8.9. 10:00
CB003
Kutná Hora - Pardubice
16 : 5
8.9. 08:30
CB001
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 10
Společný přebor mladšího žactva
18.5. 14:15
CQ088
S.Vršovice - Úvaly
7 : 14
18.5. 12:45
CQ086
S.Vršovice - Pardubice
9 : 5
18.5. 12:00
CQ085
Mělník - Úvaly
17 : 14
Společná regionální liga
6.4. 18:00
CR026
Zruč n.S. - Wendy Mělník
32 : 20
13.10. 14:00
CR018
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
24 : 27
23.9. 15:00
CR009
Zruč n.S. - HK B Most
35 : 22
Miniházená 6+1
27.4. 14:30
CW020
Zruč mini - Bělá mini
10 : 6
27.4. 13:10
CW018
Bělá mini - Mělník mini
6 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.