Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mladších žákyň
20.4. 16:40
BF105
Astra - Háje
9 : 21
20.4. 15:30
BF103
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
8 : 5
20.4. 14:20
BF101
Háje - Sparta Kutná Hora
24 : 3
20.4. 13:10
BF099
Háje - S.Vršovice
12 : 5
20.4. 12:00
BF097
Sparta Kutná Hora - Slavia
8 : 19
20.4. 10:50
BF095
S.Vršovice - Sparta Kutná Hora
14 : 7
20.4. 09:40
BF093
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 9
20.4. 08:30
BF091
Sparta Kutná Hora - Astra
7 : 13
Společný přebor staršího žactva
25.5. 16:05
BG114
Dukla 6 - Dukla 4
15 : 8
25.5. 14:55
BG112
Kutná Hora - Dukla 4
12 : 14
25.5. 13:45
BG110
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
12 : 16
25.5. 12:35
BG108
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
25.5. 11:25
BG106
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
19 : 11
25.5. 10:15
BG104
Kutná Hora - Dukla 6
5 : 14
25.5. 08:30
BG101
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
Přebor mladšího žactva JIH
23.9. 12:20
CB012
Kutná Hora - Pardubice
11 : 5
23.9. 11:00
CB010
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
10 : 16
23.9. 09:40
CB008
Sokol Úvaly B - Pardubice
7 : 13
8.9. 11:30
CB005
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
8.9. 10:00
CB003
Kutná Hora - Pardubice
16 : 5
8.9. 08:30
CB001
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 10
Společný přebor mladšího žactva
18.5. 14:15
CQ088
S.Vršovice - Úvaly
7 : 14
18.5. 12:45
CQ086
S.Vršovice - Pardubice
9 : 5
18.5. 12:00
CQ085
Mělník - Úvaly
17 : 14
Společná regionální liga
6.4. 18:00
CR026
Zruč n.S. - Wendy Mělník
32 : 20
13.10. 14:00
CR018
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
24 : 27
23.9. 15:00
CR009
Zruč n.S. - HK B Most
35 : 22
Miniházená 6+1
27.4. 14:30
CW020
Zruč mini - Bělá mini
10 : 6
27.4. 13:10
CW018
Bělá mini - Mělník mini
6 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.