Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
18.5. 17:14
BE089
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
18.5. 16:36
BE088
Pardubice - Háje
2 : 19
18.5. 15:58
BE087
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
18.5. 14:04
BE084
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
18.5. 13:26
BE083
Astra - Pardubice
12 : 8
18.5. 12:10
BE081
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
18.5. 10:54
BE079
Kobylisy II - Astra
12 : 7
18.5. 10:16
BE078
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
Společný přebor staršího žactva
8.6. 18:00
BG135
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
8.6. 16:40
BG133
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
8.6. 15:20
BG131
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
8.6. 14:00
BG129
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
8.6. 13:20
BG128
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
8.6. 12:00
BG126
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
20.4. 15:00
BG035
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
20.4. 14:20
BG034
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
20.4. 13:40
BG033
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
20.4. 13:00
BG032
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
20.4. 12:20
BG031
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
20.4. 10:20
BG028
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
20.4. 09:40
BG027
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
Společný přebor mladšího žactva
4.5. 13:05
CQ028
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá A
18 : 12
4.5. 11:55
CQ026
Chodov - Kutná Hora
18 : 18
4.5. 10:10
CQ023
Chodov - TJ Sokol Bělá A
10 : 17
4.5. 09:00
CQ021
Dukla 6 - Chodov
27 : 5
14.4. 15:00
CQ070
Úvaly - Dukla 4
21 : 13
14.4. 14:20
CQ069
S.Vršovice - Pardubice
6 : 8
14.4. 13:40
CQ068
Zruč n.S. - Úvaly
12 : 18
14.4. 11:40
CQ065
Úvaly - S.Vršovice
20 : 13
14.4. 11:00
CQ064
Zruč n.S. - Dukla 4
19 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.