Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
18.5. 17:14
BE089
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
18.5. 16:36
BE088
Pardubice - Háje
2 : 19
18.5. 15:58
BE087
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
18.5. 14:04
BE084
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
18.5. 13:26
BE083
Astra - Pardubice
12 : 8
18.5. 12:10
BE081
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
18.5. 10:54
BE079
Kobylisy II - Astra
12 : 7
18.5. 10:16
BE078
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
Společný přebor staršího žactva
8.6. 18:00
BG135
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
8.6. 16:40
BG133
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
8.6. 15:20
BG131
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
8.6. 14:00
BG129
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
8.6. 13:20
BG128
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
8.6. 12:00
BG126
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
20.4. 15:00
BG035
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
20.4. 14:20
BG034
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
20.4. 13:40
BG033
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
20.4. 13:00
BG032
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
20.4. 12:20
BG031
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
20.4. 10:20
BG028
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
20.4. 09:40
BG027
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
Společný přebor mladšího žactva
4.5. 13:05
CQ028
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá A
18 : 12
4.5. 11:55
CQ026
Chodov - Kutná Hora
18 : 18
4.5. 10:10
CQ023
Chodov - TJ Sokol Bělá A
10 : 17
4.5. 09:00
CQ021
Dukla 6 - Chodov
27 : 5
14.4. 15:00
CQ070
Úvaly - Dukla 4
21 : 13
14.4. 14:20
CQ069
S.Vršovice - Pardubice
6 : 8
14.4. 13:40
CQ068
Zruč n.S. - Úvaly
12 : 18
14.4. 11:40
CQ065
Úvaly - S.Vršovice
20 : 13
14.4. 11:00
CQ064
Zruč n.S. - Dukla 4
19 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.