Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Monika Blažeková
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:20
AO045
Rožnov p.R. - Kutná Hora
21 : 9
20.1. 16:00
AO043
Kutná Hora - N. Veselí A
6 : 23
20.1. 15:20
AO042
S.Vršovice - Rožnov p.R.
15 : 19
20.1. 13:20
AO039
V. Bystřice - S.Vršovice
18 : 8
20.1. 11:20
AO036
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
19.1. 16:40
AO060
Pardubice - Dukla 6
11 : 18
19.1. 15:30
AO058
Dukla 6 - Liberec
22 : 10
19.1. 14:20
AO056
Liberec - KP Brno
21 : 13
19.1. 12:35
AO053
Sez. Ústí - Pardubice
19 : 23
19.1. 12:00
AO052
Liberec - Karviná A
12 : 19
19.1. 10:50
AO050
Liberec - Pardubice
20 : 13
19.1. 10:15
AO049
Karviná A - Sez. Ústí
29 : 8
19.1. 09:05
AO047
Sez. Ústí - Liberec
14 : 22
Pražský přebor žen
30.5. 18:15
BB056
Praha 4 - Astra B
16 : 32
26.5. 16:00
BB052
Háje - Mělník
35 : 10
25.4. 18:15
BB035
Praha 4 - Háje
12 : 22
16.10. 18:30
BB028
Astra B - Praha 4
32 : 8
6.9. 18:15
BB002
Praha 4 - Střešovice
10 : 24
Společný přebor staršího žactva
21.4. 17:10
BG050
Chodov - Kobylisy
11 : 10
21.4. 16:35
BG049
AŠ Ml. Boleslav - Sokol Úvaly A
13 : 16
21.4. 16:00
BG048
Chodov - Dukla B
22 : 8
21.4. 15:25
BG047
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
15 : 11
21.4. 14:50
BG046
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
21.4. 14:15
BG045
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
12 : 22
21.4. 13:40
BG044
Pardubice - Chodov
11 : 16
21.4. 13:05
BG043
Sokol Úvaly A - Dukla B
9 : 9
21.4. 11:55
BG041
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
10 : 8
21.4. 11:20
BG040
Dukla B - Pardubice
17 : 13
21.4. 10:10
BG038
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
21.4. 09:35
BG037
Chodov - Sokol Úvaly A
16 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.