Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
2.3. 14:00
AO117
Rožnov p.R. - F.-Místek A
16 : 26
2.3. 12:30
AO116
Dukla 6 - Rožnov p.R.
28 : 9
2.3. 09:00
AO113
Liberec - Rožnov p.R.
18 : 20
Přebor starších žáků
28.10. 14:30
CC040
Pardubice - TJ Sokol Bělá
17 : 13
28.10. 13:50
CC039
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 28
28.10. 12:30
CC037
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
12 : 13
28.10. 11:10
CC035
Pardubice - Kutná Hora
14 : 16
28.10. 09:50
CC033
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 17
28.10. 09:10
CC032
Kutná Hora - Úvaly
12 : 7
Společná regionální liga
21.4. 17:00
CR029
Ml. Boleslav B - Zruč n.S.
23 : 24
Miniházená 6+1
21.4. 14:00
CW010
Zruč mini - Bělá mini
11 : 13
21.4. 14:00
CW004
K.Hora mini - Bělá mini
13 : 7
21.4. 14:00
CW008
K.Hora mini - Zruč mini
18 : 19
21.4. 14:00
CW003
Úvaly mini - Zruč mini
10 : 12
21.4. 14:00
CW009
Mělník mini - Úvaly mini
14 : 8
21.4. 14:00
CW006
Úvaly mini - K.Hora mini
8 : 13
21.4. 14:00
CW007
Bělá mini - Mělník mini
8 : 10
21.4. 14:00
CW005
Zruč mini - Mělník mini
18 : 17
21.4. 08:40
CW002
Mělník mini - K.Hora mini
10 : 16
21.4. 08:00
CW001
Bělá mini - Úvaly mini
13 : 13
Inter REG liga - Muži
28.4. 15:00
IRM-046
Jablonec B - Ž. Brod
16 : 14
27.10. 18:00
IRM-027
Ž. Brod - Jičín "C"
23 : 26
28.9. 11:00
IRM-009
Česká Lípa - Turnov
18 : 23
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.