Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
14.4. 17:00
AF099
MHK Karviná - Ostrava
26 : 17
24.2. 17:00
AF067
Zubří B - Vsetín
31 : 28
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
13.10. 18:00
AF023
Vsetín - Hranice B
25 : 38
22.9. 14:00
AF003
Trnávka - Holešov
34 : 25
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:00
AG067
Zubří - N.Veselí
40 : 34
2.liga starších dorostenců M
20.10. 11:30
AI025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
29 : 14
13.10. 16:00
AI023
Vsetín - Hranice
33 : 27
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ067
Zubří - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
20.10. 13:30
AL025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
32 : 27
Český pohár mužů
15.9. 15:30
AN042
MHK Karviná - Ostrava
32 : 20
1.9. 15:30
AN026
Vsetín - Napajedla
29 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:00
AO168
Talent A - Zubří
14 : 23
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
13.4. 08:30
AO165
F.-Místek A - Talent A
21 : 17
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
1.liga žen
4.5. 15:00
AR131
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
21.4. 13:00
AR115
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
27 : 15
6.4. 15:00
AR105
Kunovice - Poruba B
26 : 22
17.3. 13:00
AR100
Poruba B - Slavia B
24 : 21
2.liga žen M
6.10. 08:30
AT009
Karviná - Olomouc
25 : 23
1.liga starších dorostenek
17.3. 11:00
AU100
Poruba - Slavia
27 : 42
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:00
AW052
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
39 : 26
28.10. 15:45
AW017
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
15 : 33
1.liga mladších dorostenek M
21.10. 15:00
AY015
Karviná - H.Brod
32 : 35
Žákovská liga starších žaček
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.