Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
27.10. 17:00
AD032
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
22 : 19
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
23.9. 18:00
AD004
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
35 : 25
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
16.9. 10:30
AN033
Kutná Hora - Bohemians
24 : 28
2.9. 17:30
AN006
Sokol Úvaly - Kutná Hora
16 : 31
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.