Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
turnaje září, říjen
turnaj v listopadu
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
27.10. 17:00
AD032
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
22 : 19
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
23.9. 18:00
AD004
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
35 : 25
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
16.9. 10:30
AN033
Kutná Hora - Bohemians
24 : 28
2.9. 17:30
AN006
Sokol Úvaly - Kutná Hora
16 : 31
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj AŠ MB, 10.11. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
11 : 19
video
online
Úvaly - Kutná Hora
16 : 9
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
11 : 7
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kutná Hora
18 : 12
video
online
Pardubice - Úvaly
13 : 8
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
10 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
21 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
15 : 12
video
online
Kutná Hora - Pardubice
10 : 20
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
16
15
0
1
320 : 203
30
2
Pardubice
16
11
0
5
264 : 223
22
3
Kutná Hora
16
6
1
9
203 : 262
13
4
TJ Sokol Bělá
16
4
0
12
170 : 225
8
5
Úvaly
16
3
1
12
192 : 236
7
Tabulka střelců
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
122
Ondřej Skalický
1.HC Pardubice
110
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luboš Bandi
TJ Sparta Kutná Hora
17
Ondřej Skalický
1.HC Pardubice
16
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Ondřej Špaček
TJ Sparta Kutná Hora
18
Jan Škalda
TJ Sparta Kutná Hora
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.