Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
27.10. 17:00
AD032
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
22 : 19
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
23.9. 18:00
AD004
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
35 : 25
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
16.9. 10:30
AN033
Kutná Hora - Bohemians
24 : 28
2.9. 17:30
AN006
Sokol Úvaly - Kutná Hora
16 : 31
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 17. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
15
11
0
4
431 : 320
22
2
Wendy Mělník
15
9
1
5
362 : 366
19
3
Ml. Boleslav B
15
9
1
5
356 : 335
19
4
Sokol Úvaly
15
5
2
8
362 : 380
12
5
HK B Most
15
5
1
9
333 : 387
11
6
L.Vršovice
15
2
3
10
321 : 377
7
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
89
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
85
Pavel Roub
Jiskra Zruč n. Sáz.
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
29
Pavel Novák
Wendy Mělník
18
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
28
Adam Homolka
TJ AŠ Ml. Boleslav B
26
Lukáš Mařík
HK Baník Most
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.