Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
5.5. 17:00
AB115
Chodov - Strakonice
23 : 23
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 18:00
AB088
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Litovel
25 : 24
8.12. 17:00
AB063
Náchod - Ústí n.L.
39 : 17
18.11. 17:00
AB043
Chodov - Olomouc
20 : 18
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
30.9. 17:00
AB009
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:00
AC115
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
27.4. 15:30
AC114
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
18.11. 15:00
AC043
Chodov B - Dukla B
18 : 31
2.liga mužů SVČ
27.4. 10:30
AD114
Kolín - Praha 4
22 : 32
2.liga mužů JM
6.4. 11:00
AE069
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
9.3. 18:00
AG083
Jičín - HK Lovosice
30 : 24
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
2.liga starších dorostenců Č
5.5. 13:00
AH115
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
35 : 22
27.4. 13:00
AH114
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
22 : 19
8.12. 14:30
AH063
Náchod - HSK Tygři
37 : 24
24.11. 13:00
AH052
Náchod - TJ Kutná Hora
42 : 24
20.10. 14:00
AH026
HSK Tygři - TJ Kutná Hora
36 : 21
14.10. 10:30
AH023
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 42
1.liga mladších dorostenců
16.3. 16:00
AJ088
Strakonice - Ostrava
35 : 29
9.3. 16:00
AJ083
Jičín - HK Lovosice
26 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
30.9. 15:00
AJ009
Jičín - Strakonice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.