Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 17:00
AK080
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
25.11. 14:00
AK052
Ml. Boleslav - Úvaly
36 : 24
20.10. 15:00
AK025
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
Český pohár mužů
7.11. 18:00
AN065
Liberec - Náchod
21 : 26
W.H.I.L.
20.4. 18:00
AP197
J.Hradec - Písek
29 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2013 - 10. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 31
video
online
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 16
video
online
Třeboň - Příbram
19 : 3
video
online
Strakonice B - Třeboň
14 : 20
video
online
Příbram - Č.Budějovice
7 : 25
video
online
Strakonice A - Třeboň
18 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
16
16
0
0
420 : 187
32
2
Strakonice B
16
10
0
6
356 : 247
20
3
Č.Budějovice
16
9
0
7
344 : 272
18
4
Třeboň
16
5
0
11
207 : 251
10
5
Příbram
16
0
0
16
61 : 431
0
Tabulka střelců
Ondřej Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
100
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921 B
88
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
7
Ondřej Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
5
Luboš Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
18
Tomáš Vohnout
Spartak Příbram
18
Ondřej Kettner
Loko České Budějovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.