Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
5.5. 17:00
AB115
Chodov - Strakonice
23 : 23
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 18:00
AB088
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Litovel
25 : 24
8.12. 17:00
AB063
Náchod - Ústí n.L.
39 : 17
18.11. 17:00
AB043
Chodov - Olomouc
20 : 18
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
30.9. 17:00
AB009
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:00
AC115
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
18.11. 15:00
AC043
Chodov B - Dukla B
18 : 31
2.liga mužů SVČ
6.10. 17:00
AD018
Dvůr Králové - Ml. Boleslav
23 : 13
2.liga mužů JM
6.4. 11:00
AE069
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
9.3. 18:00
AG083
Jičín - HK Lovosice
30 : 24
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
5.5. 13:00
AH115
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
35 : 22
8.12. 14:30
AH063
Náchod - HSK Tygři
37 : 24
24.11. 13:00
AH052
Náchod - TJ Kutná Hora
42 : 24
20.10. 14:00
AH026
HSK Tygři - TJ Kutná Hora
36 : 21
14.10. 10:30
AH023
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 42
1.liga mladších dorostenců
16.3. 16:00
AJ088
Strakonice - Ostrava
35 : 29
9.3. 16:00
AJ083
Jičín - HK Lovosice
26 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
30.9. 15:00
AJ009
Jičín - Strakonice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
video
online
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
10 : 18
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
17 : 21
video
online
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
85 : 46
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
75 : 50
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
64 : 59
4
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
42 : 72
2
5
Kutná Hora
4
0
0
4
40 : 79
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.