Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:00
AK018
D.Králové - Ml. Boleslav
34 : 27
Český pohár mužů
7.11. 18:30
AN063
Kolín - Jičín
16 : 46
1.9. 10:00
AN015
Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
17 : 26
Český pohár žen
1.9. 13:00
APR008
Kovofiniš Ledeč n.S. - V. Meziříčí
18 : 36
1.liga žen
6.4. 15:00
AR107
H.Brod - Olomouc B
23 : 32
24.2. 13:00
AR080
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
9.2. 13:00
AR072
S.Vršovice - Poruba B
27 : 21
24.11. 15:00
AR060
SVŠ Plzeň A - Poruba B
22 : 20
11.11. 15:00
AR044
H.Brod - Zlín B
27 : 34
14.10. 12:15
AR021
HC Plzeň - Poruba B
27 : 17
2.liga žen Č
16.3. 14:15
AS100
Strakonice - Astra
31 : 29
20.10. 16:00
AS029
Ústí n.L. - Milevsko
33 : 14
1.liga starších dorostenek
6.4. 17:00
AU107
H.Brod - Olomouc
20 : 33
24.2. 11:00
AU080
Slavia - Kobylisy
42 : 16
9.2. 11:00
AU072
S.Vršovice - Poruba
26 : 26
24.11. 13:00
AU060
SVŠ Plzeň - Poruba
28 : 17
11.11. 17:00
AU044
H.Brod - Zlín
25 : 27
14.10. 14:00
AU021
HC Plzeň - Poruba
34 : 26
1.liga mladších dorostenek M
6.4. 13:00
AY107
H.Brod - Olomouc
27 : 28
11.11. 13:00
AY044
H.Brod - Zlín
41 : 34
Žákovská liga starších žaček
10.2. 13:15
AZ098
Hodonín - HC Plzeň
11 : 8
10.2. 11:45
AZ096
Pardubice - Hodonín
12 : 15
10.2. 11:00
AZ095
DHC Plzeň A - HC Plzeň
12 : 10
10.2. 08:45
AZ092
Hodonín - DHC Plzeň A
11 : 8
10.2. 08:00
AZ091
Pardubice - Háje
5 : 24
Přebor Prahy mladších žákyň
13.10. 16:10
BF044
Astra - Sparta Kutná Hora
16 : 6
13.10. 15:35
BF043
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
2 : 15
13.10. 14:25
BF041
TJ Turnov - S.Vršovice
11 : 12
13.10. 13:50
BF040
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 17
13.10. 13:15
BF039
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
12 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.