Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Rozpis soutěže
mladší žactvo - SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
5.5. 17:00
AB115
Chodov - Strakonice
23 : 23
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 18:00
AB088
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Litovel
25 : 24
8.12. 17:00
AB063
Náchod - Ústí n.L.
39 : 17
18.11. 17:00
AB043
Chodov - Olomouc
20 : 18
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
30.9. 17:00
AB009
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:00
AC115
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
18.11. 15:00
AC043
Chodov B - Dukla B
18 : 31
2.liga mužů SVČ
6.10. 17:00
AD018
Dvůr Králové - Ml. Boleslav
23 : 13
2.liga mužů JM
6.4. 11:00
AE069
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
9.3. 18:00
AG083
Jičín - HK Lovosice
30 : 24
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
5.5. 13:00
AH115
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
35 : 22
8.12. 14:30
AH063
Náchod - HSK Tygři
37 : 24
24.11. 13:00
AH052
Náchod - TJ Kutná Hora
42 : 24
20.10. 14:00
AH026
HSK Tygři - TJ Kutná Hora
36 : 21
14.10. 10:30
AH023
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 42
1.liga mladších dorostenců
16.3. 16:00
AJ088
Strakonice - Ostrava
35 : 29
9.3. 16:00
AJ083
Jičín - HK Lovosice
26 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
30.9. 15:00
AJ009
Jičín - Strakonice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Bělá A, 21.10. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá A - TJ Sokol Bělá B
22 : 6
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
4 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Úvaly
6 : 22
video
online
Mělník - TJ Sokol Bělá A
4 : 21
video
online
Úvaly - Ml. Boleslav
19 : 4
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá A - Ml. Boleslav
24 : 0
video
online
Mělník - Úvaly
9 : 17
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 2
video
online
Úvaly - TJ Sokol Bělá A
8 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá A
12
11
0
1
220 : 62
22
2
Úvaly
12
10
0
2
189 : 94
20
3
Mělník
12
5
0
7
82 : 145
10
4
Ml. Boleslav
12
3
0
9
62 : 149
6
5
TJ Sokol Bělá B
12
1
0
11
65 : 168
2
Tabulka střelců
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
71
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
66
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly A
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
7
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.