Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Václav Kollros
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.3. 15:00
AO106
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
3.3. 14:00
AO105
Zubří - Talent A
24 : 21
3.3. 11:30
AO103
Talent A - Strakonice A
17 : 17
3.3. 09:00
AO101
Strakonice A - Zubří
18 : 28
Jč KP mladší žactvo
18.5. 09:00
HB038
Strakonice B - Třeboň
14 : 20
13.4. 12:00
HB026
Strakonice B - Č.Budějovice
29 : 18
13.4. 10:00
HB025
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
13.4. 10:00
HB027
Příbram - Třeboň
3 : 13
6.4. 11:30
HB024
Strakonice B - Příbram
40 : 6
6.4. 09:30
HB023
Strakonice A - Příbram
33 : 2
27.10. 13:00
HB019
Strakonice A - Třeboň
26 : 9
27.10. 10:00
HB018
Strakonice B - Třeboň
25 : 12
22.9. 12:00
HB006
Strakonice B - Č.Budějovice
30 : 22
22.9. 10:00
HB005
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
15.9. 10:30
HB004
Strakonice B - Příbram
31 : 2
15.9. 09:00
HB003
Strakonice A - Příbram
25 : 2
Jč KP starší žáci
25.5. 12:00
HC024
Strakonice A - Třeboň
26 : 17
10.5. 16:00
HC022
Strakonice B - Strakonice A
15 : 26
3.11. 14:15
HC002
Strakonice B - Sez. Ústí
26 : 22
3.11. 12:45
HC001
Strakonice A - Sez. Ústí
28 : 24
27.10. 14:00
HC011
Strakonice B - Třeboň
30 : 19
27.10. 11:00
HC012
Strakonice A - Třeboň
35 : 12
11.9. 16:00
HC004
Strakonice A - Strakonice B
25 : 10
Jč KP starší žačky
18.5. 13:00
HF021
Písek - Třeboň
23 : 9
Jč KP muži
25.5. 13:30
HM024
Strakonice B - Sez.Ústí B
30 : 27
22.5. 18:00
HM023
Strakonice C - Č.Budějovice B
32 : 27
2.5. 20:00
HM019
Strakonice C - Strakonice B
25 : 37
27.4. 12:15
HM015
Strakonice C - Sez.Ústí B
30 : 27
12.4. 18:00
HM016
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 22
3.11. 18:00
HM011
Strakonice C - Č.Budějovice B
30 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.