Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Bystřice p.H.
23 : 24
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
23.2. 17:00
AB071
Náchod - Strakonice
29 : 27
10.11. 18:00
AB038
Strakonice - Loko Louny
31 : 27
14.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Zlín
13 : 23
6.10. 18:00
AB015
Ústí n.L. - Bystřice p.H.
26 : 34
30.9. 17:00
AB007
Chodov - Zlín
22 : 30
2 liga mužů JZČ
30.9. 15:00
AC007
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
2.liga mužů SVČ
28.10. 17:00
AD033
Slavia - Dvůr Králové
25 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:00
AG110
Jičín - Ostrava
35 : 22
14.10. 15:00
AG020
Jičín - Zlín
36 : 14
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 15:00
AH089
HSK Tygři - HC Plzeň
27 : 19
23.2. 14:30
AH071
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 22
6.10. 15:00
AH015
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
30.9. 13:00
AH007
Chodov - Chrudim
25 : 14
1.liga mladších dorostenců
28.4. 15:00
AJ110
Jičín - Ostrava
45 : 30
10.11. 16:00
AJ038
Strakonice - Frýdek-Místek
29 : 36
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN012
Liberec - Jablonec
25 : 18
Žákovská liga starších žáků
2.6. 12:30
AO200
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
2.6. 10:30
AO198
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
1.6. 16:45
AO195
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1.6. 13:45
AO192
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
1.6. 10:45
AO189
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
1.liga žen
1.5. 13:00
AR132
Slavia B - H.Brod
31 : 16
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 11:15
AR095
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 25
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
1.12. 16:15
AR062
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
26 : 18
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
3.11. 16:15
AR042
HC Plzeň - Zlín B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2013 - 10. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 31
video
online
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 16
video
online
Třeboň - Příbram
19 : 3
video
online
Strakonice B - Třeboň
14 : 20
video
online
Příbram - Č.Budějovice
7 : 25
video
online
Strakonice A - Třeboň
18 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
16
16
0
0
420 : 187
32
2
Strakonice B
16
10
0
6
356 : 247
20
3
Č.Budějovice
16
9
0
7
344 : 272
18
4
Třeboň
16
5
0
11
207 : 251
10
5
Příbram
16
0
0
16
61 : 431
0
Tabulka střelců
Ondřej Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
100
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921 B
88
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
7
Ondřej Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
5
Luboš Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
18
Tomáš Vohnout
Spartak Příbram
18
Ondřej Kettner
Loko České Budějovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.