Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Bystřice p.H.
23 : 24
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
23.2. 17:00
AB071
Náchod - Strakonice
29 : 27
10.11. 18:00
AB038
Strakonice - Loko Louny
31 : 27
14.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Zlín
13 : 23
6.10. 18:00
AB015
Ústí n.L. - Bystřice p.H.
26 : 34
30.9. 17:00
AB007
Chodov - Zlín
22 : 30
2 liga mužů JZČ
30.9. 15:00
AC007
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
2.liga mužů SVČ
28.10. 17:00
AD033
Slavia - Dvůr Králové
25 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:00
AG110
Jičín - Ostrava
35 : 22
14.10. 15:00
AG020
Jičín - Zlín
36 : 14
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 15:00
AH089
HSK Tygři - HC Plzeň
27 : 19
23.2. 14:30
AH071
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 22
6.10. 15:00
AH015
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
30.9. 13:00
AH007
Chodov - Chrudim
25 : 14
1.liga mladších dorostenců
28.4. 15:00
AJ110
Jičín - Ostrava
45 : 30
10.11. 16:00
AJ038
Strakonice - Frýdek-Místek
29 : 36
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN012
Liberec - Jablonec
25 : 18
Žákovská liga starších žáků
2.6. 12:30
AO200
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
2.6. 10:30
AO198
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
1.6. 16:45
AO195
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1.6. 13:45
AO192
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
1.6. 10:45
AO189
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
1.liga žen
1.5. 13:00
AR132
Slavia B - H.Brod
31 : 16
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 11:15
AR095
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 25
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
1.12. 16:15
AR062
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
26 : 18
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
3.11. 16:15
AR042
HC Plzeň - Zlín B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.