Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF130
Trnávka - Napajedla
25 : 32
24.3. 17:00
AF094
Ostrava - Uničov A
35 : 22
16.3. 15:00
AF086
MHK Karviná - Napajedla
28 : 23
2.12. 18:30
AF055
Zubří B - Ostrava
40 : 24
11.11. 15:15
AF038
Polanka - Trnávka
39 : 22
30.9. 17:00
AF007
Zubří B - MHK Karviná
26 : 26
1.liga starších dorostenců
4.5. 13:45
AG117
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 13
20.4. 12:40
AG104
Frýdek-Místek - Polanka
27 : 11
24.3. 15:00
AG094
Ostrava - HK Lovosice
32 : 26
2.12. 16:45
AG055
Zubří - Ostrava
38 : 25
17.11. 16:00
AG048
Kopřivnice - Polanka
47 : 18
11.11. 13:30
AG038
Polanka - Frýdek-Místek
23 : 27
21.10. 14:00
AG026
Kopřivnice - Karviná
24 : 24
30.9. 15:00
AG007
Zubří - Zlín
27 : 25
22.9. 13:45
AG003
Frýdek-Místek - Dukla
23 : 21
1.liga mladších dorostenců
4.5. 15:45
AJ117
Frýdek-Místek - KP Brno
41 : 38
20.4. 14:40
AJ104
Frýdek-Místek - Strakonice
40 : 28
24.3. 13:00
AJ094
Ostrava - HK Lovosice
33 : 34
3.3. 13:00
AJ078
Karviná - N.Veselí
45 : 29
2.12. 15:00
AJ055
Zubří - Ostrava
33 : 24
17.11. 14:00
AJ048
Kopřivnice - Strakonice
34 : 33
21.10. 12:00
AJ026
Kopřivnice - Karviná
14 : 31
30.9. 13:00
AJ007
Zubří - KP Brno
43 : 26
22.9. 15:45
AJ003
Frýdek-Místek - Dukla
39 : 35
2.liga mladších dorostenců M
11.11. 17:00
AL038
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
21 : 26
1.liga starších dorostenek
18.11. 13:00
AU050
Poruba - Písek
26 : 29
2.liga starších dorostenek M
18.11. 11:00
AW027
Sokol Poruba B - HK Hodonín
27 : 38
1.liga mladších dorostenek M
18.11. 09:00
AY050
Poruba - Karviná
23 : 21
Moravskoslezská liga muži
4.5. 11:45
NA065
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
4.5. 11:45
NA065
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.