Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:30
AC117
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 22
17.3. 16:30
AC090
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
23 : 21
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
2.3. 18:00
AC076
Třeboň - Dukla B
30 : 29
2.12. 16:45
AC057
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 30
2.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 39
24.11. 17:00
AC050
Košutka - Třeboň
29 : 28
2.liga mužů SVČ
11.5. 18:00
AD124
Ml. Boleslav - HC Žatec
28 : 22
27.4. 17:00
AD110
TJ Sokol Bělá - Slavia
26 : 25
21.4. 17:00
AD104
HC Žatec - Kolín
25 : 26
23.3. 17:00
AD096
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 20
24.2. 18:00
AD067
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 19
9.12. 16:00
AD063
Ml. Boleslav - Praha 4
23 : 28
10.11. 17:00
AD042
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
22 : 22
13.10. 17:00
AD021
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
42 : 25
7.10. 17:30
AD013
Kutná Hora - Jablonec
17 : 28
23.9. 17:00
AD003
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
22 : 28
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 15:30
AH132
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
14.10. 17:30
AH020
Sokol Kobylisy - Chrudim
27 : 17
7.10. 15:30
AH013
TJ Kutná Hora - Chodov
17 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 16:00
AK124
Ml. Boleslav - Loko Louny
35 : 25
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 16:00
AK076
Třeboň - Liberec
29 : 30
24.2. 16:15
AK067
Jablonec - Chrudim
23 : 23
24.11. 15:00
AK050
TJ košutka - Třeboň
36 : 20
7.10. 13:30
AK013
Úvaly - Jablonec
25 : 20
29.9. 14:00
AK010
Liberec - Třeboň
42 : 24
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN030
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
24 : 25
Žákovská liga starších žáků
9.2. 16:30
AO090
N. Veselí A - Dukla 6
7 : 18
9.2. 15:40
AO089
Strakonice A - Dukla 4
16 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.