Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
28.10. 17:00
AC034
Bohemians - Košutka
24 : 35
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
8.12. 17:00
AD065
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
29 : 23
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 13:30
AK118
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 28
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
Dukla B - Kobylisy
10 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
12 : 13
video
online
Kobylisy - Pardubice
7 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Sokol Úvaly A - Kobylisy
18 : 10
video
online
Pardubice - Dukla B
16 : 5
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
18 : 11
video
online
Dukla B - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 15
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
4
4
0
0
69 : 49
8
2
Pardubice
4
2
1
1
60 : 48
5
3
Sokol Úvaly A
4
1
2
1
56 : 49
4
4
Dukla B
4
0
2
2
39 : 54
2
5
Kobylisy
4
0
1
3
38 : 62
1
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.