Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
28.10. 17:00
AC034
Bohemians - Košutka
24 : 35
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
8.12. 17:00
AD065
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
29 : 23
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 13:30
AK118
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 28
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.