Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
28.10. 17:00
AC034
Bohemians - Košutka
24 : 35
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
8.12. 17:00
AD065
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
29 : 23
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 13:30
AK118
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 28
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.