Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
15.12. 16:00
AJ070
Jičín - Kopřivnice
34 : 25
24.11. 12:00
AJ054
Dukla - Ostrava
38 : 33
13.10. 15:30
AJ020
Jičín - KP Brno
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:30
AK131
Úvaly - Liberec
26 : 36
2.12. 13:30
AK057
Úvaly - S.Vršovice
18 : 23
28.10. 15:00
AK031
Jablonec - S.Vršovice
33 : 13
23.9. 14:45
AK001
Chrudim - Jablonec
29 : 20
Český pohár mužů
2.9. 18:00
AN001
Turnov - Ml. Boleslav
24 : 32
Český pohár žen
2.9. 16:00
APR004
Turnov - Pardubice
25 : 24
2.liga žen Č
6.4. 12:30
AS103
Pardubice - Č.Budějovice
27 : 22
11.11. 16:30
AS043
Pardubice - Milevsko
31 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.