Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Dukla
29 : 24
12.5. 10:30
AA155
Jičín - Hranice
25 : 20
5.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 25
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
20.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
23 : 23
14.4. 10:30
AA135
Hranice - Dukla
25 : 25
17.3. 11:30
AA129
Jičín - Karviná
29 : 26
2.2. 15:30
AA091
Lovosice - Hranice
27 : 22
8.12. 18:00
AA076
Jičín - Dukla
22 : 20
25.11. 10:30
AA064
KP Brno - Hranice
25 : 26
11.11. 10:30
AA051
Přerov - Hranice
40 : 36
10.11. 18:00
AA052
Karviná - Zubří
29 : 27
28.10. 10:30
AA047
Hranice - Plzeň
30 : 28
27.10. 18:00
AA046
Zubří - Přerov
37 : 22
14.10. 10:30
AA036
Hranice - Jičín
27 : 26
30.9. 10:30
AA019
Lovosice - Karviná
23 : 19
8.9. 18:00
AA004
Jičín - KP Brno
23 : 23
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
Baráž muži-extraliga
8.6. 18:00
ABA002
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
2 liga mužů JZČ
14.4. 17:00
AC097
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
14.10. 17:00
AC023
Bohemians - Třeboň
23 : 30
2.liga mužů SVČ
24.11. 17:00
AD053
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 20
2.liga starších dorostenců Č
9.12. 17:30
AH064
Sokol Kobylisy - Loko Louny
27 : 26
Český pohár mužů
30.1. 19:00
AN079
Jičín - Lovosice
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.1. 13:20
AO009
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
20.1. 12:40
AO008
HK B Most - Strakonice A
23 : 10
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
W.H.I.L.
27.4. 16:00
AP187
Poruba - Slavia
32 : 32
2.3. 17:00
AP154
Most - Partizánske
31 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.