Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Rozpis soutěže
mladší žactvo - JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Dukla
29 : 24
12.5. 10:30
AA155
Jičín - Hranice
25 : 20
5.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 25
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
20.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
23 : 23
14.4. 10:30
AA135
Hranice - Dukla
25 : 25
17.3. 11:30
AA129
Jičín - Karviná
29 : 26
2.2. 15:30
AA091
Lovosice - Hranice
27 : 22
8.12. 18:00
AA076
Jičín - Dukla
22 : 20
25.11. 10:30
AA064
KP Brno - Hranice
25 : 26
11.11. 10:30
AA051
Přerov - Hranice
40 : 36
10.11. 18:00
AA052
Karviná - Zubří
29 : 27
28.10. 10:30
AA047
Hranice - Plzeň
30 : 28
27.10. 18:00
AA046
Zubří - Přerov
37 : 22
14.10. 10:30
AA036
Hranice - Jičín
27 : 26
30.9. 10:30
AA019
Lovosice - Karviná
23 : 19
8.9. 18:00
AA004
Jičín - KP Brno
23 : 23
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
Baráž muži-extraliga
8.6. 18:00
ABA002
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
2 liga mužů JZČ
14.4. 17:00
AC097
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
14.10. 17:00
AC023
Bohemians - Třeboň
23 : 30
2.liga mužů SVČ
24.11. 17:00
AD053
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 20
2.liga starších dorostenců Č
9.12. 17:30
AH064
Sokol Kobylisy - Loko Louny
27 : 26
Český pohár mužů
30.1. 19:00
AN079
Jičín - Lovosice
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.1. 13:20
AO009
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
20.1. 12:40
AO008
HK B Most - Strakonice A
23 : 10
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
W.H.I.L.
27.4. 16:00
AP187
Poruba - Slavia
32 : 32
2.3. 17:00
AP154
Most - Partizánske
31 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Pardubice, 20.10. - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
25 : 7
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
12
0
0
207 : 92
24
2
Zruč n.S.
12
7
1
4
145 : 122
15
3
Pardubice
12
4
1
7
110 : 138
9
4
Sokol Úvaly B
12
0
0
12
77 : 187
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
72
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
55
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
5
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
8
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
8
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.