Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
26.5. 18:00
A54
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
29 : 21
27.4. 15:00
A39
Rokycany - TJ Loko Plzeň
21 : 31
21.4. 18:15
A35
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
26 : 26
14.4. 17:00
A29
Bolevec M.A.T. - Šťáhlavy
24 : 29
21.10. 18:30
A28
TJ Loko Plzeň - Šťáhlavy
26 : 23
21.10. 15:00
A27
Třemošná - Košutka B
27 : 23
20.10. 13:30
A26
Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
20 : 28
14.10. 17:00
A21
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
25 : 25
7.10. 18:30
A20
TJ Loko Plzeň - Třemošná
24 : 26
30.9. 18:30
A14
TJ Loko Plzeň - Plzenec "B"
28 : 32
30.9. 11:00
A13
Bolevec M.A.T. - Třemošná
16 : 13
29.9. 14:45
A15
Šťáhlavy - Rokycany
23 : 21
22.9. 17:00
A09
Košutka B - Bolevec M.A.T.
22 : 25
9.9. 18:00
A03
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 9
8.9. 14:45
A01
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
16 : 24
Žákovská liga starších žáků
24.3. 17:20
AO154
N. Veselí A - F.-Místek A
17 : 14
24.3. 16:40
AO153
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
25 : 16
24.3. 15:20
AO151
Talent A - N. Veselí A
11 : 17
24.3. 14:40
AO150
Ostrava - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
24.3. 13:20
AO148
AŠ Ml. Boleslav - Talent A
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
23.3. 16:25
AZ154
Kunovice - DHC Plzeň A
9 : 17
23.3. 15:15
AZ152
DHC Plzeň A - Háje
12 : 25
23.3. 14:05
AZ150
Háje - H. Brod
15 : 8
23.3. 13:35
AZ149
DHC Plzeň A - HC Plzeň
13 : 7
23.3. 12:25
AZ147
HC Plzeň - Kunovice
18 : 10
2.3. 13:45
AZ117
Zlín "A" - Holečkova
27 : 7
2.3. 11:25
AZ115
Holečkova - DHC Plzeň A
12 : 16
2.3. 09:00
AZ113
DHC Plzeň A - Zlín "A"
13 : 19
mladší dorost
3.10. 16:30
B08
Slavia VŠ Plzeň - TJ košutka
14 : 27
starší žáci
17.5. 18:00
C21
Talent B - Košutka
22 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly - výsledky
video
online
Kobylisy - Sokol Úvaly A
3 : 18
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
9 : 9
video
online
Dukla B - Kobylisy
18 : 3
video
online
Sokol Úvaly A - S.Vršovice
13 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla B
14 : 8
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
9 : 15
video
online
Dukla B - Sokol Úvaly A
7 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
17 : 5
video
online
S.Vršovice - Dukla B
11 : 11
video
online
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
11 : 4
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly A
4
4
0
0
52 : 26
8
2
TJ Sokol Bělá
4
2
1
1
44 : 33
5
3
S.Vršovice
4
1
2
1
47 : 42
4
4
Dukla B
4
1
1
2
44 : 38
3
5
Kobylisy
4
0
0
4
20 : 68
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.